Африкански Авто Gele Headtie Turban Dimond Искра Флорални Дизајн Главата Turban Елегантен Изглед - Бела

Африкански Авто Gele Headtie Turban Dimond Искра Флорални Дизајн Главата Turban Елегантен Изглед - Бела

Достапно за вашата нарачка
DEN 527.76
Залиха:

100% сосема нов и висок квалитет!.Големина : Една големина одговара на повеќето.Материјал : Полиестер.Добар подарок за вашето семејство и пријател, кој има потреба од тоа.Декорација : Appliques.Спецификација на производот : 100% сосема нов и висок квалитет!Големина : Една големина одговара на повеќето Класични turban стил,полна боја,изгледа добро,да се спречи вашата глава од добива ладно добар подарок за вашето семејство и пријател, кој има потреба од тоа.Материјал : Полиестер Декорација : Appliques Ткаенина Тип : Broadcloth Стил : Мода ЗАБЕЛЕШКА : се Должи на разликите помеѓу следи ја прикажува вистинската боја може да се разликува малку од сликата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата