Мур & Giles Титан Бланширан Мед Екипи Ранец

Мур & Giles Титан Бланширан Мед Екипи Ранец

Достапно за вашата нарачка
DEN 22200.00
Залиха:

Вкусно прилагодени надворешноста зрачи резервирани назад луксуз.Отвори средната преграда со zippered прегради на секоја страна.Две надворешноста капка-во џебови и еден надворешен zippered џеб.Дополнителни складирање : Билет џеб, Cellphone џеб, и Бизнис картичка џеб.Торба Мерки 12"L x 17"H x 6"W. Нашите Екипи кожа ранец е свежо земе на традиционалната форма.Нејзините вкусно прилагодени надворешноста зрачи резервирани назад луксузни додека неговите внатрешни карактеристики понуди исклучителни организација и флексибилност.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата