TCL 10 5G UW 128GB Дијамант Сива паметен Телефон (Verizon) (Обновена)

TCL 10 5G UW 128GB Дијамант Сива паметен Телефон (Verizon) (Обновена)

Достапно за вашата нарачка
DEN 4296.00
Залиха:

Лесно Гледање со 6.53" FHD+ екранот.Ниска заостануваат поврзаност со 6 GB RAM меморија. 4,500 m AH батерија ви држи напојува не; брзо полнење способност за 50% батеријата во само 37 минути.Тројно Камера Заден Систем носи слики на живот со 48 MP Главни Леќи на камерата, 8 MP супер широк агол леќа, и 5 MP леќа; двоен LED Блиц ве молиме видете Verizon SIM го Отклучите Политика за повеќе детали.Воведување на ПРВ 5 G UW за Verizon, моќна паметен телефон со молња-брзо 5 G брзини.Испраќање пораки, поток видеа и користени апликации со ултра-ниска заостануваат на Verizon е 5 G Ултра Широк Бенд Мрежа.Подигнете вашиот гледање искуство на 6.53" FHD+ дисплеј со посветена на екранот на моторот за enhanced боја, јасност и контраст.Уживајте во вистински живот, визуелна, HDR видео репродукција и намалена визуелна замор благодарение на TCL е NXTVISIOn технологија.Брзо поврзување ги исполнува упатствата за брзи перформанси со 6 GB RAM меморија, до 128 GB за складирање и додадете дополнителна 256 GB со отстранлив micro SDcard.На 4,500 m Ah батерија ви држи поткрепен за сите-ден употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата