КООРДИНАТОР Голем Капацитет Вода Првенство Добар-Потрага Чаша со Слама Преносни и Едноставен Пластична Чаша

КООРДИНАТОР Голем Капацитет Вода Првенство Добар-Потрага Чаша со Слама Преносни и Едноставен Пластична Чаша

Достапно за вашата нарачка
DEN 189.60
Залиха:

【Компактен и пренослив】течење-доказ за заклучување на капак со една рака копчето за да се спречи прашина и истекување.На шише за вода е опремен со рака за да го носат лесно.Погоден за фитнес, трчање, планинарење, велосипедизам, кампување и сите outdoor спортови.Функционален Дизајн : има силикони вшмукување млазницата при отворање на кодот, и таму е слама внатре за да се спречи проток на вода од добивање на поголем.Широк Устата дизајн е погодно да се стави коцки мраз и овошје, како и чистење ефект е подобро.Купот на телото е направен од pp материјал, кој може да се излее во врела вода директно, и е отпорен на висока температура и не е лесно да се деформира.Отскокнување првенство капак, вклучете го со еден клик.Тоа може да биде лесно да се отвори само со нежно кршење на заклучување.Класичен duckbill вшмукување устата, круг вшмукување устата, П мека и гумени, погоден вода првенство за деца и возрасни.Материјал : полипропилен (pp)Стил : Sports Style : со јаже handle Product квалитет одделение : супериорен product Applicable објект : Возрасни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата