Внатрешно 63654I KVM Десктоп апликацијата Префрлување, 4-Надвор, Двоен Монитор DisplayPort 1.2, 4K, USB 3.0, Аудио

Внатрешно 63654I KVM Десктоп апликацијата Префрлување, 4-Надвор, Двоен Монитор DisplayPort 1.2, 4K, USB 3.0, Аудио

Достапно за вашата нарачка
DEN 13157.28
Залиха:

Производителот гаранција може да не се применува. 4-Начин KVM Switch.Четири компјутери на еден конзола (се состои од 2x Display Port монитори, 1x USB глушец и 1x USB тастатура).Две дополнителни USB 3.0 (USB 3.2 Генералот 1) Type-На пристаништа за периферни уреди.Аудио поддршка за микрофон и звучник.Максималната видео резолуција : 3840 x 2160 (60 Hz) на монитор.Внатрешно KVM Десктоп апликацијата Префрлување, 4x, Двоен Монитор Display Port 1.2, 4 K, USB 3.0, Аудио На Внатрешно KVM Десктоп Прекинувачот е специјално дизајниран за употреба на два монитора (2x Display Port) на четири мултимедијални компјутери.На Внатрешно KVM Десктоп Прекинувач ви овозможува целосно го контролираат четири Компјутери со само еден USB тастатура, глувче и два монитори.Овој двоен монитор дп-kvm-префрлете ги поддржува резолуција до 3840x2160 (4 K) во 60 Hz, за максимална удобност при измената на вашиот монитор потреби.Со ttu-емулација технологија, интегрирани во нова ASIC чип, со двоен монитор дп-kvm-префрлете се во можност да обезбеди целосна флексибилност при исполнување на функционални барања на сите видови на модерната тастатури и глувци.Таа има 2 каналот стерео звук за целосна звук функции.Неговата напредна аудио и микрофон префрлување функција, исто така ви овозможува непрекинато мултимедијални искуство за време на kvm работење (e.г.можете да слушате музика од еден КОМПЈУТЕР додека вие го контролирате друг).мулти-платформски поддршка за PC и Mac, исто така, е достапна. 4-начин KVM switch четири компјутери на еден конзола (се состои од 2x Display Port монитори, 1x USB глушец и 1x USB тастатура) две дополнителни USB 3.0 (USB 3.2 Генералот 1) Type-На пристаништа за периферни уреди аудио поддршка за микрофон и звучник максималната видео резолуција : 3840x2160 (60 Hz) по монитор.Кутија содржина : 1x Внатрешно KVM десктоп апликацијата префрлување, двоен монитор, Display Port 1.2 4x KVM кабел сет, 1x приклучокот за напојување 12 V DC 1x упатство.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата