Правоаголна Маса Крпа, Божиќ Радост Elk Црвена и Црна Бивол Plaid Памук, Лен Tablecloth,Перат Farmhouse Маса Крпа за Кујна Dinning Tabletop,Одмор Партија Оркестарот, 54x109in

Правоаголна Маса Крпа, Божиќ Радост Elk Црвена и Црна Бивол Plaid Памук, Лен Tablecloth,Перат Farmhouse Маса Крпа

Достапно за вашата нарачка
DEN 451.20
Залиха:

Не кајгана.Ткаенината е издржлив,мека на допир и здравје,достапни во сите seasonsღWith стилски и едноставност дизајн,директно да додадете контакт на различни бои за живот.И ние се осигура дека секој tablecloth големина е 54x109 инч.Нашите tablecloths се сите нови и прилагодени за задоволување на вашите извршување на квалитетот на животот. ღ【Функционална : 】квалитетот tablecloth не е лесно да се брчка по долгорочна употреба.ღWe смислено подготвени различни големини на правоаголник tablecloths да одговара на вашиот сакан табела.Покрај тоа,тоа може да се направи целата атмосфера во домот, но не и монотоно.Табела покрива не само што може да се скрие нередот под маса и да се задржи на табелата чисти и убави, но, исто така, не е лесно да се брчка по повеќе перења.Значи, нашите табела поклопецот е совршено се вклопуваат за секоја табела со одредено големина. ღ【се Грижат Дизајн : 】Нашата едноставна tablecloth за маса има природни стилски темперамент. ღ【Лесно Да се Чисти : 】Рака мие најдобро или машина мие со ладна вода,нежно циклус.И tablecloth може да се спречи предмети или дамките од оштетување на вашиот омилен маса и да се задржи на табелата, уредно и убави.Класичен табела покрие дизајн во голема мера може да ги красат маса и се вклопуваат во било декорација.Парична казна лесна Едно парче tablecloth може да биде укината и чуваат повеќе погодно.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме!!.ღWe избрана квалитет памук и лен текстура ткаенина,во голема мера се комбинираат мека и нежна памук со тешки и тешко носи лен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата