Сет од 5 Памук Кујнската Крпа Сет, 2 Кујнската Крпа, 1 Рерна Мит, 2 Тенџере Држачот. (Сончогледот)

Сет од 5 Памук Кујнската Крпа Сет, 2 Кујнската Крпа, 1 Рерна Мит, 2 Тенџере Држачот. (Сончогледот)

Достапно за вашата нарачка
DEN 359.76
Залиха:

100% Памук.Увезени.Две 100% Памук, Кујнски Крпи Големина : 15" x 25".Две 100% Памук Тенџере Носителот Големина : 7" x 7", Една 100% Памук Рерна Мит Големина : 12".Класичен дизајн го прави овој сет голема купи.Комплименти сите кујната settings Модерна, Транзиција или Contemproray.Кујна Essentials за безбедна и чиста задолженија.ГРИЖА ИНСТРУКЦИИ : Машина перат и фен пријателски.Со Уникатен дизајн и различни бои оваа Кујна координатите се безвременски прилог на било кујна décor.Уникатен 5 парче сет ви овозможува лесно да го покажат вашиот стил!Голема Кујна Декорација или Водителка Подароци, Божиќ подароци, Одмор Подарок, Ден на Мајката Подарок, Денот на Таткото Подарок, Роденденски Подарок, итн.Машина перат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата