Желка Крзно Жените Леа Lambswool Кадифен Руно Наредени Beanie

Желка Крзно Жените Леа Lambswool Кадифен Руно Наредени Beanie

Достапно за вашата нарачка
DEN 479.76
Залиха:

Сплетам : Lambswool.Увезени.Големина : Возрасни редовно се вклопуваат, Една Големина одговара на повеќето.Исто така одговара на Јуниори и Тинејџерите.Машина поврзана 80% Lambswool/20% Најлон смеса.Чисто и нежно, со волна има и мирис кои се отпорни и противалергиски својства и е одлична во задржување на топлината.Целосно обрабени со 100% полиестер Удобност Кадифен за дополнителна топлина и удобност.Елегантно, класичен стил и висок квалитет на дизајн.Совршен прилог на било зима или ладно време облека.На Леа е одлична опција за ноќта на градот, попладне со оган, или една вечер на мраз лизгалиштето.На lambswool и најлон доаѓаат заедно за да се постигне средината-мерач сплетам, додека внатрешноста е целосно обрабени со Удобноста Кадифен™.На Леа се чувствува нездраво мека против вашата кожа, додека одржување сте топло, кои ви даваат покриеност ви треба - без разлика на временските услови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата