AVESON Класичен Гроздобер Collectable Ретка Легенда Шупливи Магија Genie Светлина Светилка Тенџере Дома Табела Декорација & Подарок, Средни, Бакар

AVESON Класичен Гроздобер Collectable Ретка Легенда Шупливи Магија Genie Светлина Светилка Тенџере Дома Табела

Достапно за вашата нарачка
DEN 395.76
Залиха:

Гроздобер шупливи и врежан цвет масло светилка дизајн занаети.Материјал : Метални Легури.Големина : Прибл. 20 x 7.5 x 12.5 cm (L x W x H) / 7.87 x 2.95 x 4.92 инчен, Тежина : Околу 225g 7.94 оз.Таа се надоврзува и мистериозен и гроздобер атмосфера.Тоа не ќе бојата и никогаш не треба полирање.Оваа прекрасна genie светилка е направен врежана со цветни мотиви.На врвот затка е пренослив.Совршен подарок за вас и вашите пријатели, добар колектор/декоратор за вашиот дом, канцеларија или партија.Опис : 100% Сосема нов и Висок Квалитет на производот.Гроздобер врежан масло Светилка дизајн занаети.Погоден за чување на некои мали накит или други мали предмети.Совршен подарок за вас и вашите пријатели, добар колектор/декоратор за вашиот дом.Кружна основа, цврста и силна.Три-димензионални чувство за стил.Спецификација : Материјал : Цинк легура Големина : Прибл. 20 x 7.5 x 12.5 cm (L x W x H) / 7.87 x 2.95 x 4.92 инчен Дијаметар на отворот : 2.6 cm / 1.02 инчен Пакетот Вклучува : 1x Светилка Забелешка : Од големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре.Во меѓувреме, ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата