Huness Случај за Samsung Галакси A02S Случај + Калено Стакло Екран Заштитник Трајни Оклоп и Еластични Шок Апсорпција Defender Случај (Црвено)

Huness Случај за Samsung Галакси A02S Случај + Калено Стакло Екран Заштитник Трајни Оклоп и Еластични Шок Апсорпција

Достапно за вашата нарачка
DEN 263.76
Залиха:

Доаѓаат со калено стакло екран заштитник, екран заштитник не се зголеми цената.Совршено Дизајнирани за Samsung Галакси A02 S.Не се Вклопуваат : Samsung Galaxy A12 и A21 S.Повеќе Зафат, Помалку Се Лизга.Мека Браник Помага Апсорбира Шок во Комбинација со Анти-лизга Заврши за да се Обезбеди Телефон од Удари и Капки.Полно Тело, Заштитна Дизајнот да се Задржи Вашиот Телефон целосно Заштитени.Шок доказ и Отпорен на Гребење и Не се лизга.Супериорен Заштита.Двоен Слој Дизајн,TPU Rubberized Внатрешна Случај + Тешко PC Надворешната Школка Капак.Една година за враќање на парите или замена, ако било кој квалитет на прашањето.Ние се специјализираат во производство и продажба на високо квалитетни видиме случај .Производите кои ги нудиме се дизајнирани и произведени со ум-сет за одржување на највисоки стандарди за квалитет.Едноставна и чиста видиме маска од гребнатини да даде вашата најдобра заштита.Украсете го вашиот телефон со уникатен стил.Карактеристики : .Капка Заштита .Нула Заштита .Прашина Заштита .Не се Лизга Заштита - Брани вашиот уред од капки, нечистотија и дневни авантури - Моден која го штити вашиот телефон и нуди одлична страна се чувствуваат. - Кои се направени од издржлив високо квалитетен материјал, обезбедува максимална заштита за вашиот телефон. - Пристап до сите копчиња и карактеристики.Пакување вклучувајќи Еден Случај Повратни информации 1. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. 2. Било прашање за вашата нарачка .Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.вашето задоволство е мојот напор.Ви благодариме!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата