Nmg1 Перница Влечки, Отворете Пети Брзо Сушење Лесни Не се Лизга Мека Платформа Туш Спа Бања Базен Салата Куќа Сандали за Затворен & Отворено (Боја : Беж, Големина : 9.5-10

Nmg1 Перница Влечки, Отворете Пети Брзо Сушење Лесни Не се Лизга Мека Платформа Туш Спа Бања Базен Салата Куќа

Достапно за вашата нарачка
DEN 479.76
Залиха:

【Не се Лизга Дизајн】внатрешноста на Не се Лизга Пантофли е дизајниран со триаголен и дијамант изданија и честички, а на дното е дизајниран со конкавни и конвексни брановидна модели, што е двојно не се лизга и безбедно да се движат. 【Ергономски Дизајн】 во Комбинација со ергономски дизајн, брод-во облик на дизајнот во внатрешноста на чевли обвива вашите нозе во 360°, и пети да опашката е малку поместување од 15° за да спречи судири и да се намали нога притисок. 【Премиум Материјалот】Овој туш влечки е направен од кожа-пријателски материјал ЕВА.Супер еластичен ѓон е супер светло, дише, трајни и флексибилни.Нема да предизвика замор на нозете или зглобови.Обезбеди најдобар удобно носење искуство. 【Дебели Единствена】Различен од другите масажа Влечки, нашата Перница Чевлички за употреба за 1.6-инчи дебела сол, двојно поголем од обичните Унисекс Влечки, чува вашите нозе се далеку од вода, прашина или кал додека ги нуди голема поддршка. 【Било Прилики】 Перница влечки се погодни за спални соби, бањи, бањи, спортски сали, базени, на отворено, плажи, СПА, одмори, спални, јавни тушеви, соблекувални, пареа соби, кампови, како и сите други слободно прилики.Големина Водич : ве Молиме изберете големина според ногата должина (u може да се види кој во големината на табелата последната колона)!S : НИ 5.5-6.5 Жени/5-6 Мажите ЕУ 36/37 велика БРИТАНИЈА 3.5/4 Метри Должина 240mm / 9.45"М : НИ 7-8 Жени/6-7 Мажите ЕУ 38/39 велика БРИТАНИЈА 5/6 Нога Должина од 250 mm / 9.84"L : НИ 8.5-9 Жени/7-8 Мажите ЕУ 40/41 велика БРИТАНИЈА 6.5/7 Метри Должина од 260 cm / 10.24"XL : НИ 9.5-10 Wome/8-9 Мажите ЕУ 42/43 велика БРИТАНИЈА 7.5/8 Метри Должина 270 cm / 10.63"XXL : НИ 10.5-11 Жени/9-10 Мажите ЕУ 44/45 велика БРИТАНИЈА 9/10 Нога Должина од 280 cm / 11.02"Пакет includes1 * Перница Влечки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата