Nmg1 Жени Мажи Перница Влечки - Мек, Дебел Ѓон Лесни Не Се Лизга Брзо Сушење Отвори Пети Затворен Дома Бањата Масажа Сандали На Платформа (Боја : Сина, Големина : 5.5-6.5 Же?

Nmg1 Жени Мажи Перница Влечки - Мек, Дебел Ѓон Лесни Не Се Лизга Брзо Сушење Отвори Пети Затворен Дома Бањата Масажа

Достапно за вашата нарачка
DEN 516.00
Залиха:

【Лизга-Отпор】внатрешноста на Перница Влечки донесува дијамант во облик на покрена дизајн, и единствена усвојува бран форма покрена не-пропадна дизајн.Одлични се лизга отпор, дефинитивно погоден за бања носи. 【Водоотпорен & Брзо Сушење】Водоотпорен & Перат, и овие бања влечки нема да бидете непријатно писклив по туш.Високо-квалитетни материјали се осигура дека чевли ќе не испуштаат мирис по долго носење да се задржи на нозе мирис далеку. 【Ергономски Дизајн 】инженерски дизајн на шупливи нога кревет можат ефикасно да го поддржат нога ,пред се единствено да се врати висока дизајн ,одговара на кривата на нога карличните прошетка не се уморни нога. 【360° Заштита】длабоко пета првенство и конкавни vamp со пространа пети кутија обвива околу целата нога апсорбирање на влијание за да ги заштитите вашите прсти од удирање на табелата нозе, прагот или камења. 【Широко Прилики】Секојдневен стил одговара за цела сезона и прилики, бања, затворен спална соба, дневна соба, базен, плажа, Одмор, ТЕРЕТАНА, СПА, Одмор, јавни тушеви, пареа соби, ученичките домови, кампови, базени, душекот, куќа, отворено, хотел соблекувални и сл.Големина Водич : ве Молиме изберете големина според ногата должина (u може да се види кој во големината на табелата последната колона)!S : НИ 5.5-6.5 Жени/5-6 Мажите ЕУ 36/37 велика БРИТАНИЈА 3.5/4 Метри Должина 240mm / 9.45"М : НИ 7-8 Жени/6-7 Мажите ЕУ 38/39 велика БРИТАНИЈА 5/6 Нога Должина од 250 mm / 9.84"L : НИ 8.5-9 Жени/7-8 Мажите ЕУ 40/41 велика БРИТАНИЈА 6.5/7 Метри Должина од 260 cm / 10.24"XL : НИ 9.5-10 Wome/8-9 Мажите ЕУ 42/43 велика БРИТАНИЈА 7.5/8 Метри Должина 270 cm / 10.63"XXL : НИ 10.5-11 Жени/9-10 Мажите ЕУ 44/45 велика БРИТАНИЈА 9/10 Нога Должина од 280 cm / 11.02"Пакет includes1 * Перница Влечки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата