Macorner Мајка Гимнастик - не ' Рѓосувачки Челик Гимнастик 20oz за Денот на Мајката - Роденденски Подарок за Жените Од Ќерка/Син & Valentine Подарок за Жената Од Мажот

Macorner Мајка Гимнастик - не ' Рѓосувачки Челик Гимнастик 20oz за Денот на Мајката - Роденденски Подарок за Жените

Достапно за вашата нарачка
DEN 646.80
Залиха:

СОВРШЕН НОВИНА ПОДАРОК - Овој стилски вакуум изолирани од не ' рѓосувачки челик гимнастик е одличен подарок идеја за неколку во љубовта, newlywed или постарите парови.Изненадување нив со најдобрите Среќен Роденден, Денот на Вљубените, Датира, Ден на Мајката, Свадба Годишнината или Божиќ да се направи мојот возљубен еден чувствувате посебни.ЗАБАВА ГИМНАСТИК ЗА МАЈКИ – Оваа симпатична пијат гимнастик направи нејзината насмевка со секоја голтка!На посебен начин да му кажете на мајка ви љубов со неа и дека таа е супер посебни нашите изолирани пијат чаши.ТЕМПЕРАТУРАТА ЗАДРЖУВАЊЕ - Кој има leakproof капа и направени од храна одделение од нерѓосувачки челик и BPA-free компоненти, нашата вакуум изолирани колба може да се чува вашите пијалаци топла или ладна, на само правото температура до 9 часа, во зависност од надворешната температура.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ - купот телото е направено од 18/8 нерѓосувачки челик, така што ова гимнастик е издржлив, трајни, рѓа-отпорни, а не за трансфер на вкусот на вашите пијалоци.На BPA-free јасно капак дека печати на купот на цврсто држи spills под контрола и ви овозможува да се види внатрешноста.Се ВКЛОПУВА ВО ПОВЕЌЕТО КУПОТ на НОСИТЕЛИТЕ - Лесен, компактен, одговара на повеќето автомобил купот на сопствениците.Фрли вашиот шише во вашата торба без да се грижиш за spills, drips, или кондензација.Нашите Гимнастик е погодна за која било внатрешна или надворешна место.Совршена за уживање пијалоци дома, на плажа, од страна на езерото, на базен, во канцеларија, во партијата, за време на Р.В. патувања, кабината екскурзии, кампување, планинарење, пикник, СКАРА.Не гледам подалеку од вашиот лов за подароци за мама.Купите овој мајка гимнастик како Божиќ подарок за мајка ми, Мајки Ден подарок, подарок за Роденден на мајка ми, годишнини, или само затоа што таа е најдобар - понекогаш ние не треба посебни прилики да купи подароци за мама.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата