ldthkypo 27cm 34cm Вино Стакло Рек Нерѓосувачки Челик Креативни Stemware Носителот Виси Бар Полица Дома Чување од Носителот на Лентата за Алатки

ldthkypo 27cm 34cm Вино Стакло Рек Нерѓосувачки Челик Креативни Stemware Носителот Виси Бар Полица Дома Чување

Достапно за вашата нарачка
DEN 1014.48
Залиха:

★[Трајни квалитет], потрајни и поубави од другите производи на пазарот.Не е лесно да се процени.Нашето вино стакло носители се направени на храбри и издржливи метална рамка направен од високо-квалитет на железо.Тоа не е лесно да се наведнуваат и има долг животен век. ★[Лесно да се инсталира] Слајд вино стакло носителот под кабинет>Прилагодите растојанието да одговара на дебелината на вашиот кабинет/полица>Заостри завртки.Инсталација на хардвер е вклучена, не треба да се вежба во однапред, тоа трае само неколку минути за да се комплетира Инсталирате. ★[Простор за заштеда на енергија[ : ви Обезбеди со чист и модерен стил кујна, кабинет или мини бар.Поради економската дизајн, вино решетката не само што заштедува простор, оваа чаша вино решетката е исто така погоден за повеќето кујната кабинети. ★[Погоден за голем број на стакло видови] -, погоден за различни стакло видови, како што се Бордо/Бургундија чаши, чаши шампањ, коктел-чаши, итн. ★[По-продажбата на гаранција] ве Молиме внимателно да се провери дали лекот е соодветен за вас пред ставање на ред.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви обезбеди најдобар квалитет на услуга.Материјал : не ' Рѓосувачки steel Size : како shown Package се Вклучени : 1 x Вино стакло holder1 x завртка set Note : ве Молиме да се разгледа дебелината на кабинетот пред купување.Ве молиме бидете сигурни дека нашите вино стакло носителот одговара на вашиот кабинет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата