Ноктите Машина, Висока Јачина од не ' Рѓосувачки Челик Педикир Алатка, за Пети Нога(портокал)

Ноктите Машина, Висока Јачина од не ' Рѓосувачки Челик Педикир Алатка, за Пети Нога(портокал)

Достапно за вашата нарачка
DEN 234.96
Залиха:

Проширам гума против пролизгување рачка, ергономски дизајн, повеќе заштеда на енергија.Тоа може да ги отстраните мртвите кожата, дебели ноктите, тешко нокти, итн, лесно да се носат и користат.Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, висока јачина и трајни производи за употреба.Може да ви помогне да се отсече cuticle и мртвите кожата околу ноктите, точно ingrown ноктите и олеснување на болката.Спирала компресија на трудот-заштеда на пролет, добро се водат способност. 1. Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, висока јачина и трајни производи за употреба.2. Проширам гума против пролизгување рачка, ергономски дизајн, повеќе заштеда на енергија.3. Спирала компресија на трудот-заштеда на пролет, добро се водат способност.4. Може да ви помогне да се отсече cuticle и мртвите кожата околу ноктите, точно ingrown ноктите и олеснување на болката.5. Тоа може да ги отстраните мртвите кожата, дебели ноктите, тешко нокти, итн, лесно да се носат и користат.

Кон својствата

Item Type:
Toenail Clipper
Material:
Stainless Steel
Optional Color:
Black, Orange
Nail Clipper Length:
Approx. 12.2cm / 4.8inch
Package Weight:
Approx. 62g
Package List:
1 * Toenail Clipper :

Најдобри предлози во категоријата