Мачка Конус Јака, Симпатична Водоотпорен Elizabethan Јака за Мачки, Анти - Залак Лижат Лекување на Рани Безбедност Мачка Обновување Јака

Мачка Конус Јака, Симпатична Водоотпорен Elizabethan Јака за Мачки, Анти - Залак Лижат Лекување на Рани Безбедност

Достапно за вашата нарачка
DEN 386.16
Залиха:

Големина : 4 големини, одговара за мачки и мали кучиња, својата препорачува да се измери вратот дебелина пред да нарачате.Симпатична Цвет Модел : Ова обновување јака е дизајниран како цвет модел и боја која е многу симпатична, слатки шарм да.Функција : Специјално дизајнирани за домашни миленици да се носат по хирургија или за време на болест да ги нив од гребење на рани и опфатените области, забрзување на заздравувањето напредок.Удобно Искуство : Направен од супер мек PP памук и дизајниран со прилагодливи тока, можете да ја прилагодите стегање на целиот јака носи голема утеха за вашето домашно милениче.Мека конус за мачки има прилагодливи внатрешниот, така што може да се направи удобно се вклопуваат за вашата мачка.Опис - Ефикасно вашето домашно милениче од лижење, гризе, и гребење на рана.- Високо - квалитетни материјали, дише и издржливи.домашни миленици од лижење или гребење на рана.- Соодветен мачка јака за време на период на опоравување.Помогне да се ублажи нивната болка и непријатност.- Овој круг е дизајниран да им помогне на вашето домашно милениче мачка брзо се опорави од повреда или операција.- Помогне да се намали постоперативна болка и непријатност, и домашните миленици од лижење или гребење на рани.Карактеристики - Материјал : ПП памук.- Големина M : Околу 28. 00 X28. 00 X5. 00cm/ 11. 00 X11. 00 X1. 97in; Прилагодување опсег : 20 - 32cm; се Препорачува тежина : рок за 14 catties.Пакет се Вклучени 1 x Милениче Обновување Јака.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата