Миа Тајна Течни Мономер 2 оз и Розова боја во Прав 4 мл

Миа Тајна Течни Мономер 2 оз и Розова боја во Прав 4 мл

Достапно за вашата нарачка
DEN 660.00
Залиха:

ФОРМУЛА - Акрил буре има само израмнување и не-yellowing формула со која се бара минимум пополнување.Течни Мономер има напреден ЕМА мономер и не-yellowing формула.ЛЕПЛИВОСТА - овозможува голема флексибилност и лепливоста.Повторното користење - Одлично за лична и професионална употреба.УДОБЕН - Лесно и Нерви слободно да се користи.ПРИФАТЛИВА - Миа тајна ве остава со долги-трајни салон за убавина-квалитетни нокти по пристапни цени.Овој пакет вклучува 2 мл Течност Мономер и 4 мл Розова Acylic во Прав.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата