SPYGEM Течни Силикони Случај за iPhone 11 6.1, Капка-Доказ Shockproof Заштитна iPhone 11 Телефон Случај со Полно Тело, Гел Гумена Брана Покријте ја со Мека Микрофибер Поставата Крпа, ?

SPYGEM Течни Силикони Случај за iPhone 11 6.1, Капка-Доказ Shockproof Заштитна iPhone 11 Телефон Случај со Полно

Достапно за вашата нарачка
DEN 335.76
Залиха:

Компатибилен со i Phone 11 6.1 Инчи 2019 ослободување : 1 : 1 прецизни cutouts нуди лесен пристап до сите копчиња и пристаништа. [Поддршка За Безжично Полнење].Материјал : На случај е направен од високо-квалитет на Еко-пријателски и Безбедно течноста силиконски материјал, не луто мирис, анти-отпечаток.Обезбедување на непречено допир и удобен зафат кога тоа држи.Задебелена Полно работно тело дизајн ја зголемува дното заштита и го спречува вашиот телефон попуштат од дното.Екран и Камера Заштита : 2mm усна надворешниот дизајн, наметнува над екранот малку, заштита на вашиот i Phone екран или камера намалувањето или лежи со лицето надолу на површината.Мека Микрофибер Перница Дизајн : внатрешниот микрофибер перница штити стакло назад на вашиот телефон од нула, и да ја задржите вашиот телефон чисти како нови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата