Роденден Тиара и Sash Комплет Девојки Роденден Sash Кристал Сјајот Роденден Круна Headband 11 Парчиња Среќен Роденден Торта Toppers за Роденден Услуги Материјали Декорација (С

Роденден Тиара и Sash Комплет Девојки Роденден Sash Кристал Сјајот Роденден Круна Headband 11 Парчиња Среќен Роденден

Достапно за вашата нарачка
DEN 239.76
Залиха:

Она што ќе добиете : ќе добиете 1 парче девојка sash, 1 парче на кристал роденден headband и 11 парчиња торта вметнете картички, кои се доволно за да можете да ја користите за да ги красат вашата роденденска торта.Убаво материјал : роденден headband е направен легури, силни и издржливи, не е лесно да се скрши; роденден sash е направен на квалитет на ткаенина, да носат доказ; торта вметнете картичката е направен од картон, здрав и квалитет.Симпатична дизајн : постојат некои зборови од легура headband, и секој збор е инкрустирани кристал, сјајна и слатки; зборовите на sash се шарени, кој го направи sash изгледаат повеќе привлечни; среќен роденден торта topper поставите има некои форми, вклучувајќи ѕвезди, срцето и уметност зборови.Удобен и comfortability : овие роденден алатки се лесни, и можете да ги стави во вашиот кеси, лесно за вас да носите кога сакате да го прослават некој роденден; На headband не е многу тесна, удобен за носење.Погоден за повеќето век : роденденот sash и headband одговара на повеќето возрасти, вклучувајќи ги 12, 16, 18, 25, 30 и повеќе; Тие помогне да се направи ќе се издвојува повеќе и дозволете другите да знаат што се центарот на роденден.Сладок подарок : роденденот sash и headband се добри подароци за да ја испратите до вашите деца, девојка, сопруга, roommates, соученици, сестри, пријатели и повеќе на роденден, идеален и слатка.Убаво декорација торта : среќен роденден торта topper поставите има 3 различни форми, жива и симпатична, кој помага на роденденската торта поубаво, suiting девојки, а особено.Карактеристики : Материјал : алуминиум, ткаенина, картон Боја и големина : како слики прикажани Вкупно : 13 парчиња Пакет содржина : 1 x Девојка sash 1 x Роденден тиара 1 x Торта вметнете картичката 5 x Ѕвезда торта вметнете картички 5 x Срце торта вметнете картички Забелешка : зборови испечатени на производство не се како трговска марка, само за декорација, нашиот бренд е WILLBOND.Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки во големина.Боите може да има мали разлики како резултат на различните екрани.Ликвидација на ризик може да постои, ве молиме чувајте го подалеку од дофат на деца.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата