Santi Sukesha Коса, Миење, 150G

Santi Sukesha Коса, Миење, 150G

Достапно за вашата нарачка
DEN 1173.60
Залиха:

100% Природни И Билни.Корисно Во Сувост И Грубост На Косата.Спречување На Косата Да Падне И Да Се Подобри Сјај На Косата.Природна Нега На Косата.Погоден За Секојдневна Употреба.Тоа е еден отсто persent природна мешавина содржи shikakai, rithe, амла итн.Оваа косата измијте се целосно ослободени од какви било штетни хемикалии и оттука нивните несакани ефекти.Тоа се користи во губење на косата, губење на кршење, предвремено посивена, првут, чешање и сл.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата