Trolls Ѕид Налепница детски Цртан филм Спалната соба Позадина Ѕид Декорација самолепливи Ѕид Налепница ПВЦ

Trolls Ѕид Налепница детски Цртан филм Спалната соба Позадина Ѕид Декорација самолепливи Ѕид Налепница ПВЦ

Достапно за вашата нарачка
DEN 311.76
Залиха:

1. Пакување листа : ќе добиете Trolls позадина, која може да се отстрани и да се вметнат на ѕидот. 2. Големина на : различни модели се сите различни во големина како што е прикажано на сликата, големиот позадина големина тие се стави заедно е 23.6 инчи x 17.7 инчи(должина х ширина). 3.висок квалитет:Високо квалитетни ПВЦ водоотпорен винил налепници ,сите Налепници направени со висок квалитет винил, со заштита од сонце и водоотпорен функција.Лесно да се примени, лесно да се отстрани, и нема да го оштети вашиот ѕидовите!. 4. Широко се користи во : Тоа може да биде украсена на ѕидот и стакло на фото кабина, семејството спалната соба, канцеларија.Исто така погоден за свадби, роденден партии, бебето тушеви и други манифестации. 5. Answer : ___________________________ Note : налепница е укината и преполна, што не влијае на користењето.Ако постои незадоволство или влијание од употребата по приемот на стоката, 100% враќање на средствата ќе бидат обезбедени.Контактирајте ме за да ви одговори во рок од 24 часа.Ви благодариме.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата