XFTD Жици Материјали 315pcs 2.8/4.8/6.3 мм Изолирани Crimp Терминал Печат Електрични Машки Женски Лопата Wire Конектор Терминали Асортиман Комплет Удобен Операција

XFTD Жици Материјали 315pcs 2.8/4.8/6.3 мм Изолирани Crimp Терминал Печат Електрични Машки Женски Лопата Wire Конектор

Достапно за вашата нарачка
DEN 1384.80
Залиха:

Затворете Крајот Подлога Пломби Од Влага Одржување На Кабли Се Исуши.Жица Студ Големини Печат врз Подлога.Може да се Crimped или за Лемење.Машки и женски куршум терминал wire конектор со јасни маска, идеален за автомобил, мотор, камион, морски,quad велосипед, мопед, чамци, електрични инструменти.Meterial : Калај-обложено црвено бакар и најлон.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата