Миа Тајна Течни Мономер 2 oz и Јасно во Прав 1 мл

Миа Тајна Течни Мономер 2 oz и Јасно во Прав 1 мл

Достапно за вашата нарачка
DEN 444.00
Залиха:

ФОРМУЛА - Акрил буре има само израмнување и не-yellowing формула со која се бара минимум пополнување.Течни Мономер има напреден ЕМА мономер и не-yellowing формула.ЛЕПЛИВОСТА - овозможува голема флексибилност и лепливоста.Повторното користење - Одлично за лична и професионална употреба.УДОБЕН - Лесно и Нерви слободно да се користи.ПРИФАТЛИВА - Миа тајна ве остава со долги-трајни салон за убавина-квалитетни нокти по пристапни цени.Овој пакет вклучува 2 унца мономер и 1 унца јасно прав.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата