Плажа Conch Seascape Печатени Двојно Водоотпорен Туш Капа,Туш Капа За Жените Обновливи Водоотпорен Туш Капи Перат&Симпатична Коса Капа За Туширање

Плажа Conch Seascape Печатени Двојно Водоотпорен Туш Капа,Туш Капа За Жените Обновливи Водоотпорен Туш Капи Перат&Симпатична

Достапно за вашата нарачка
DEN 311.76
Залиха:

Практичен И Удобен : Туш Капа Еднократно,Тоа Е Направена Од Вода-Отвратителен Ткаенина (Полиестер) + Peva Обвивка,Удобно Допирање Чувство,Еластична,Водоотпорен, Ефикасно да се Задржи Вашата Коса, Сува Додека Сте Туш.Супер Водоотпорен Дизајн : Супер Водоотпорен Дизајн На Туш Капа Дава Целосно Наредени Дизајн И Водоотпорен Изглед, Кој Може Да Се Заштити Вашата Коса Од Вода И Да Ви Даде Двоен За Нега На Коса Ефект.Оваа Туш Капа Ви Заштедува Од Тоа Да Имаат Да Се Мијат И Стил На Вашата Коса Секој Ден, Правејќи Ја Косата Поздрава.Супер Водоотпорен Дизајн : Неговата Ткаенина Е Мека И Еластична, Без Гласно Пластични Звук Кога Се Користи.Супер Водоотпорен Дизајн На Туш Капа Дава Целосно Наредени Дизајн И Водоотпорен Изглед, Кој Може Да Се Заштити Вашата Коса Од Вода И Да Ви Даде Двоен За Нега На Коса Ефект.Мултифункционален : Дали Сте За Капење, Чистење, Готвење Или Лицето Третман, Туш Капа Може Да Ја Заштити Косата Од Оштетување.Широко Прилики : Овие Туш Капи Одговара За Време На Туширање, Готвење И Спа.Бања Капи Може Да Се Користи За Да Се Одржи Вашата Коса И Да Се Избегне Случајно Snags Кога Што Го Сочинуваат, За Чистење На Лицето, Облекување, Итн.Помогне Да Се Направи Поголемиот Дел Од Вашето Време.Тоа Е Добро Вреди Вашето Време За Да Се Купат.Боја : Плажа Conch Seascape Туш Cap Shower Капа Е Направен Од Високо-Квалитетен Водоотпорен Материјал, Кој Може Ефикасно Да Се Спречи Опаѓањето Од Добивање Влажни Во Туш, И Може Да Се Направи Да Изгледа Убаво И Слатко Кога Ќе Го Користите.Тоа Обезбедува Совршена Комбинација На Стил, Удобност И Квалитет.Ве Молиме Тај Вашата Коса До Кога Бања,Донесе Туш Капа,Се Мијат Туш Ззп По Употребата,Да Се Чува На Суво Место Каде Што Децата Не Можат Да Стигнат;Поради Разликата Помеѓу Различни Монитори,Сликата Може Да Не Ги Одразуваат Фактичката Боја На Објектот.Само Исплакнете Со Чиста Вода За Пиење И Може Да Се Користи.Ако Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас,Ние Ќе Ви Даде Задоволителен Одговор Во Рок Од 24 Часа.Ако Не Сте Задоволни Со Производот,Може Да Се Врати Во 30 Дена Или Враќање Во Целост.Нормално Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 20 Дена, За Време На Епидемија Период,Логистика Времето За Испорака Е Пристигнување Во 8-30 Дена Препорачана Логистика Пристигнување Во Рок Од 7 До 15 Дена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата