Цветаат Цвет Ѕид Decal Огномет Ѕид Налепница Девојки Соба Винил Ѕид Уметност Налепници Бебе Бебе Соба Оркестарот

Цветаат Цвет Ѕид Decal Огномет Ѕид Налепница Девојки Соба Винил Ѕид Уметност Налепници Бебе Бебе Соба Оркестарот

Достапно за вашата нарачка
DEN 297.36
Залиха:

Секој винил налепница варира во големина од околу 1.7" X 1.7" да 5.9" X 5.9",Доаѓа со 4 листови,11" X 11"/состојба(инчи).Висок Квалитет и животна Средина Пријателски мастило и материјал.Лесно да се примени, само лупам и стап.Се однесува на било каква мазна и чиста површина,Како ѕид ,стакло,прозорецот,преносни компјутери, лаптопи, шлемови, шишиња со вода, planners, велосипеди, телефони, куршум списанија, автомобили, и многу повеќе!.Нашите decals се однесува на било каква мазна и чиста површина,Како ѕид од стакло,прозорецот,преносни компјутери, лаптопи, шишиња со вода, planners, куршум списанија, автомобили, и многу повеќе!.совршен подарок за Малите Девојчиња Или Момчиња Роденден, Божиќ, Партии, или Бебето Тушеви.Easu Decals се отстранува и repositionable без знаци или леплива остатоци.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата