Deglon Surfil Круг Нож Острилка, 12-Инчен

Deglon Surfil Круг Нож Острилка, 12-Инчен

Достапно за вашата нарачка
DEN 479.76
Залиха:

Збир на долготрајни здрав скара tools.Засилен најлон паричник.Квалитетни нерѓосувачки челични ножеви.Riveted дрво се справи.На Deglon производ.Збир на долготрајни здрав скара tools .Засилен најлон паричник.Квалитетни нерѓосувачки челични ножеви.Riveted дрво се справи.На Deglon производ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата