XHZ Прстен Капе Крв Гаден Прстен Црвено Хорор Женска ноќта на Вештерките Страшно Прстени (Злато, 642)

XHZ Прстен Капе Крв Гаден Прстен Црвено Хорор Женска ноќта на Вештерките Страшно Прстени (Злато, 642)

Достапно за вашата нарачка
DEN 2157.60
Залиха:

Материјал : Бакар Родова:Девојки И Жени, Момчиња И Господа,Парови.Квалитет : ова Сечење Симулација Крварење Прстен Е Направен Од Hight Квалитет Бакар Материјал, Nontoxic, Безбедно И Ги Исполнува Безбедност Стандард. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Висока.Боја : Златна,црвена,sliver За да Изберете.Ако Производ Големина Се Мери Рачно, Нема Да Има Грешки.Затоа што. 1pc rings Gift : Традиционалните декоративни дизајн покажува вашиот ноќта на Вештерките духот.Тоа е aof на различни видови на набљудувачите, грешки може да се случи за време на снимањето.Universal If на производ големина се мери рачно, нема да има грешки.Because Color : Златна,црвена,sliver за да изберете.Материјал : Бакар Родова:Девојки и Жени, Момчиња и Господа,Couplesdesign : Овој црвен прстен ѓердан има универзален дизајн, издржлив, лесен да се вклопи во вашиот врат, удобен за носење, една големина suitable100% сосема нов и висок квалитет.High Looks Wonderful Specifications:прекрасен подарок и, исто така, совршен трикови во ноќта на Вештерките.Квалитет : ова сечење симулација крварење прстен е направен од hight квалитет бакар материјал, nontoxic, безбедно и ги исполнува безбедност стандард.за повеќето луѓе, и било која возрасна група.како вистински крварат : симулација крварење прстен изгледа многу реално, Погоден за ноќта на Вештерките партија, тоа дефинитивно ќе се плашиш вашите пријатели!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата