YYXT Фитнес Вратата Начин Брадата и се Повлече До Лентата за Внатрешна се Повлече-up Опрема Ѕид Ѕид Виси на Вратата Хоризонтална Паралелно Барови се Повлече-up Ѕид-Монт

YYXT Фитнес Вратата Начин Брадата и се Повлече До Лентата за Внатрешна се Повлече-up Опрема Ѕид Ѕид Виси на Вратата

Достапно за вашата нарачка
DEN 1343.76
Залиха:

ЅИДОТ МОНТИРАНИ БАРАЊА : Бетонски тули/солидна цемент ѕид/солидна црвена тула ѕид /цврсти плочки ѕид се голема површина за монтажа, ова се повлече до бар и натопи станица.НЕ се инсталира на шуплива тула ѕид/саќе ѕид од тули/base /сендвич панел.Целосна инструкции & сите монтажа хардвер се вклучени.МНОГУ ДОБРО ИЗГРАДЕН и ЦВРСТ СТРУКТУРА : Изработени од високо квалитетен челик со црна мат боени,шест дупки за монтажа на секоја трибина,нуди голема стабилност и цврстина,поддржува до 440 килограми.МОНТАЖНИ и ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : Пакет доаѓа со ѕид монтирани се повлече до бар и натопи кула-може да се расклопуваат лесно кога сте бокс-заштедат простор и пари со сите-во-едно опрема.ФЛЕКСИБИЛНОСТ : Овој модел има различни работи кои ќе ви овозможи да се изврши широк,чекан или затворете-зафат вежби што може да се постигне многу различни мускулни групи.Ви овозможува да се вклучат во огромен спектар на вежбање како седат прозорци,push-up прозорци,натопи,нога покренува,бокс и на отпор обука.УДОБНО,ТРАЈНИ ПЕРНИЦА И КОСТЕЦ : Опсег на грчевито држејќи се за позиции,вклучувајќи неутрален зафат.Повлече до бар е 38 инчи долго за да се овозможи екстра широк зафат се повлече прозорци и брадата и прозорци.Не се лизга, се справува со обезбеди удобност кога ќе се применат.Солза отпорни,Добро поместена,висока густина,поместена назад и арм перници обезбеди удобност како што работат на вашиот стомакот, половината, градите, и горните екстремитети.Ова е показател дека може да се практикува дома.Тоа може да се користи за различни спортови, опремени со голем број на обука, опрема, целото тело е направен од челик, безбедно и трајно!Не двоумете се, ве молиме да бидат сигурни да се купи!Спецификација на производот : Име : се Повлече-up device Color : Црна Материјал : Steel Horizontal бар тип : ѕид паралелно bars Crowd : Погоден за сите видови на people Applicable сцена : бидете назад, trapezius, рака, стомачните мускули, градите muscles Size : 55 * 19 * 11cm We сме посветени на обезбедување на потрошувачите со високо-квалитетни и ефективни производи, со цел да се направи потрошувачите навистина да се почувствува шармот на самиот производ.100% задоволство гаранција : Вашето задоволство е многу важна за нас.Ако имате било какви прашања по добивањето на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во времето,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се реши проблемот за вас.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата