HARIKA - 5Pcs Уметност Шарени Дизајн Хартија Имитација Злато Sliver Бакар Лист Остава Листови Фолија Хартија за GildingCraft Декорација

HARIKA - 5Pcs Уметност Шарени Дизајн Хартија Имитација Злато Sliver Бакар Лист Остава Листови Фолија Хартија за

Достапно за вашата нарачка
DEN 2217.60
Залиха:

Ве молиме погледнете на втората слика да се избере вистинскиот објект.Совршен за сечење во облици, изработка на костими, украси, огласна табла backdrops и училишни проекти; лесно да железо и безбедни за децата., објектот е добра за многу занает проекти и шиење diy занает.Идеален да се Користи За : Завиткување, Пакување, Оркестарот, Мејлинг, Празник Подароци Виткањето, Покријте ја Табелата за Странките, Подароци Виткањето се Тркалаат, Браун Подарок Хартија за Завиткување се Тркалаат Божиќ, Детска Уметност и Занает, Проекти, Заштита на Мебел и Подови, Пишување, Цртање, Сликање, Боење, Додатен Пакет и многу повеќе.Дали љубовта и создавање на нови украси со свои раце или можеби вашите деца?Овие Пена Листови се одличен производ за да се создаде foamflowers, дрвја, Велигденски јајца, Божиќ картички, смешни facemasks или бескрајни на други занаети ќе дојде да мислам на тоа.Најдобри Божиќни подароци за дома derco.Тешко да се избере подарок за родендени, Божиќ, Велигден, Децата Ден, Денот на Вљубените, завршувањето на студиите?На ракотворби изработени со рака ќе биде одличен подарок!. 100% нови и високо quality Perfect за сечење во облици, изработка на костими, украси, огласна табла backdrops и училишни проекти; лесно да железо и безбедни за децата., објектот е добра за многу занает проекти и шиење diy занает.Идеален да се Користи За : Завиткување, Пакување, Оркестарот, Мејлинг, Празник Подароци Виткањето, Покријте ја Табелата за Странките, Подароци Виткањето се Тркалаат, Браун Подарок Хартија за Завиткување се Тркалаат Божиќ, Детска Уметност и Занает, Проекти, Заштита на Мебел и Подови, Пишување, Цртање, Сликање, Боење, Додатен Пакет и многу повеќе.Дали љубовта и создавање на нови украси со свои раце или можеби вашите деца?Овие Пена Листови се одличен производ за да се создаде foamflowers, дрвја, Велигденски јајца, Божиќ картички, смешни facemasks или бескрајни на други занаети ќе дојде да мислам на тоа.Најдобри Божиќни подароци за дома derco.Тешко да се избере подарок за родендени, Божиќ, Велигден, Деца Ден, Денот на Вљубените, завршувањето на студиите?На ракотворби изработени со рака ќе биде одличен подарок!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата