јас ја играат. со зелена зеле Бебе-Девојки Кавга Snap Обновливи Абсорбента Пливаат Пелена + Headband Сет

јас ја играат. со зелена зеле Бебе-Девојки Кавга Snap Обновливи Абсорбента Пливаат Пелена + Headband Сет

Достапно за вашата нарачка
DEN 166.80
Залиха:

85% Полиестер, 15% Elastane.Увезени.Предвремени затворање.Машина за миење ладно, собори сува ниска.ЛЕСЕН И УДОБЕН ПЛИВААТ ПЕЛЕНА ПОТТИКНУВА ПЛИВАЊЕ—Трим дизајн значи бебето се движи слободно време пливаат лекции без чувство на мери надолу.Не гломазна ткаенина и екстра прилепува за монтирање.ПАТЕНТИРАНА, TRIPLE-СЛОЈ ДИЗАЈН ЗА СИГУРНА ЗАШТИТА—А wicking лагер спречува пелена осип, внатрешен абсорбента слој за заштита надвор од базенот, и водоотпорен надворешниот слој со сит-фитинг половината и на нозете нуди сигурна заштита од несреќи.ОБЕЗБЕДИ СИТ се ВКЛОПУВААТ ДА се СПРЕЧАТ НЕСРЕЌИ—НА сит се вклопуваат без да бидат премногу тесни и чести пелена проверки се од суштинско значење за било која плива пелена за да се спречи базен несреќи, ја видите големината на табелата за повеќе информации.НЕМА ДРУГИ ПЕЛЕНА Е ПОТРЕБНО!ЕКОНОМСКИ И СОЗДАВА ПОМАЛКУ ОТПАД—Заштедите пари и да се намали отпадот со нашата машина-перат, обновливи пливаат пелена во однос на расположливиот пливаат пелени.UPF 50+ ЗАШТИТА од СОНЦЕ—Сите јас play.by зелена зеле Пливаат и Сонце Носете нудат одлична заштита од сонце со блокирање 97.5%-99+% од УВ зраци.Симпатична во и надвор од водата, вашиот малку е стилски и безбедна забава во нашиот јас play.by зелена зеле Кавга Snap Обновливи Абсорбента Пливаат Пелена и Headband Сет.Совршен за еден ден на плажа и базен, пливаат headband е лесен, брз-сушење, се протега на лесен on-and-off и одговара на нашата Кавга Snap Обновливи Абсорбента Костим за капење Пелена.На обновливи пливаат пелена е трим, лесни и помага да заштедите пари и да се намали отпадот во споредба со пелени за еднократна употреба, кои често се помалку сигурна, отколку нашите тројна слој дизајн.Доверени од страна на родителите и да пливаат училишта за над 30 години како најдобар пливање пелена за бебиња и мали деца, нашите обновливи пливаат пелени имаат wicking лагер за да се спречи пелена осип, абсорбента внатрешниот слој дека не се издувам нагоре, и водоотпорен надворешниот слој кој работи со сит-фитинг половината и на нозете да помогне да се спречи протекување.Лесен-за заклучување на страната прилепува и машина-перат материјал за удобен on-and-off и чистење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата