Играчка за Складирање Кошница Цртан филм Девојка Перење Кошница со Трајни Мека Рачка Drawstring Водоотпорен Расклопна Перење Корпа за Валкани Алишта Складирање 19.3x11.8x15

Играчка за Складирање Кошница Цртан филм Девојка Перење Кошница со Трајни Мека Рачка Drawstring Водоотпорен Расклопна

Достапно за вашата нарачка
DEN 767.52
Залиха:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Свитлива : Постои заградата во внатрешноста на перење кошница, и задебелена дното е постабилна и издржливи.Печати на враќање превозот етикета.Совршена декорација : Овие ѓубре лименки се дадени во интересен, трендовски и симпатична стилови и бои,идеален за расадници,домашни канцеларии,занает соби,додавајќи еден допир на боја за да сите простории, а исто така се функционални.Можете да изберете различни бои и дезени за да се олесни мешање и појавување со куќи од различни бои и дизајни.Свитлива : Постои заградата во внатрешноста на перење кошница, и задебелена дното е постабилна и издржливи.Димензии : 19.Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина + водоотпорен ПВЦ.Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.Тежина : 650g.9 во / 49x30x40.Функција : Овој плоштад перење кошница може да биде складирање кутија дома, што се користи за чување на разни украси, занаети, детски играчки, списанија и други предмети.На количка за дизајн овозможува да бидат поставени по желба,без разлика дали тоа е под креветот, фиока, плакар или полица,тоа ќе не заземаат премногу простор.Димензии : 19.Печати на враќање превозот етикета.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да изберете различни бои и дезени за да се олесни мешање и појавување со куќи од различни бои и дизајни.На количка за дизајн овозможува да бидат поставени по желба, без разлика дали тоа е под креветот, фиока, плакар или полица.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата