PATKAW Шетач Играчки, 1 Компјутер Спирала Активност Играчка Спирала Кадифен Играчки за Деца Колички, Автомобил Седишта, Креветчето Играчки ( Случаен Шема )

PATKAW Шетач Играчки, 1 Компјутер Спирала Активност Играчка Спирала Кадифен Играчки за Деца Колички, Автомобил

Достапно за вашата нарачка
DEN 1111.20
Залиха:

Бебе играчки : Оваа спирална форма е специјално дизајниран за родителите кои носат колички, колички, автомобил места, итн.Тоа ќе им овозможи на бебињата да поминат пријатно време во шетач или столче.Бебиња може да биде окупирана интересни додатоци.Овој сет на играчки што може да се направи вашето бебе среќен кога тој шета секој ден.Виси играчка : Ова се врти кадифен играчки ги поттикнува бебиња да се постигне, се повлече и да се притисне.Сите овие играчки може да се направи вашето бебе има нешто да се направи, да се забавуваат и да учествува во игра виси играчки.Поле на примена : Ова ротирачки кадифен играчки може да бидат обесени на колички, јасли, седиштата во автомобил, колички, итн.Бебе развој играчки : природно се развие babys емоции, визија, алчни, допрете го и рака - око координација. На 90 - ден обезбедување на квалитет : Ние придаваат големо значење и да ви се заблагодарам за вашите пофалби, предлози или жалби за подобрување на нашите производи и услуги.Нашите пријателски услуги на клиентите професионалци се секогаш подготвени да помогнат.Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе повратни информации во рок од 24 часа.Опис Оваа врти кадифен играчки е направен на безбедно материјали, таписерии изработка, и издржливи.Со неговата симпатична дизајн и мека површина, многу популарна како креветчето играчка.Вашето бебе ќе ја сакаат играчка и допир на ова животно дизајн.Карактеристики - Боја= Случаен Избор.- Материјал= Кадифен.- Големина= Околу 25* 15* 10см/ 10* 6* 4 инч ( L* W* H ).- Направи на безбеден материјали, таписерии изработка, мазна површина и удобно допир.- на креветот и поттикнете го бебето да се допрат и да се повлече.- Оваа ротирачки играчка може да се природно да се посветам на вашето бебе' s hands - on способност и бојата на свеста.- Совршен играчки за јасли, бебе превозници, седиштата во автомобил, итн.- Боја= Како Што Е Прикажано.Пакет Вклучувајќи ги и 1 компјутер шетач играчки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата