[Apple MFi Заверена] iPhone Помошен Кабел 2 Пакет Молња 3,5 мм ПОМОШЕН Аудио Најлон Плетенка Компатибилен Кабел за iPhone 13 13 Про 12 12Pro Max 11 Про X,iPad да Автомобил Стерео/Home/Слушалки

[Apple MFi Заверена] iPhone Помошен Кабел 2 Пакет Молња 3,5 мм ПОМОШЕН Аудио Најлон Плетенка Компатибилен Кабел

Достапно за вашата нарачка
DEN 263.76
Залиха:

【Изградена-во Напредни Заверена Чип】 премиум i Phone 3,5 мм ПОМОШЕН кабел adoptes Заверена чип од страна на Apple за да се исполнат строги квалитетот за тестирање и ви овозможува да btter префрлување на музика во телефонот за да автомобил/home/компјутер, стерео, приклучок за слушалки, Hi-Fi, Bluetooth звучник директно, без било каква загуба задоцнување. 【Совршен Компатибилност】Помошен кабелот за iphone компатибилен со сите уреди што имаат редовни или вдлабнати 3.5 mm аудио приклучоци, вклучувајќи паметни телефони, таблети, лаптопи, компјутери, mp3 плеери, слушалки, и преносни јазик.Молња 3,5 мм Помошен кабелот е соодветен за i Phone 13/ 13 Мини/13 Pro/13 Pro Max 12/12 Мини/12 Pro/12 Про Max/11/11 Pro/11 Про Max/XS/XS Max/XR/X 8 7 6/i Pad、i Pod.Супер Издржливост】 Оваа i Phone 3,5 мм помошен кабелот за автомобил е направен од високо-квалитетни материјали, трајни Најлон домување дизајн го подобрува пречки имунитет за оптимално сигнал јасност, минимизира пречки, и се грижи lossless стерео аудио за почист звук.Дизајниран и изграден со Најлон Плетенка јакна која е повеќе флексибилна и потрајни од TPE и ПВЦ кабли. 【Plug and Play】Нема потреба од било возачот или надворешна сила, само plug and play.Лесно да се поврзете и да го користите.На помошен кабелот за i Phone 13 ви овозможува да уживате во високо-квалитетна музика во секое време и насекаде.Одлично за насловна & патување. 【 Она што Ќе Добиете за】 2-Pack Молња 3,5 мм Аудио Кабел 3.3 ft/1 M .Ако наидат на проблеми или прашања, при употребата на нашите производи,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди со грижете се-бесплатна услуга во рок од 24 часа.Ние ќе ви обезбедиме 12months на слободни враќа и животниот век ефикасна техничка поддршка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата