FPGXFDCA Smart Watch, 4G Видео Повик WiFi Интернет Пристап GPS Позиционирање Водоотпорен Телефон Види,Компатибилен со Android

FPGXFDCA Smart Watch, 4G Видео Повик WiFi Интернет Пристап GPS Позиционирање Водоотпорен Телефон Види,Компатибилен

Достапно за вашата нарачка
DEN 3878.16
Залиха:

памук.Нема. ★【Висока-брзина на 4 G мрежа двојно камера】HD 200 пиксели, висока носат-отпорни, експлозија-доказ допир леќа, повеќе носат-отпорни, повеќе експлозија-доказ целосно се вклопуваат технологија, IPS high-definition резолуцијата, 4-core чип, високиот - брзо прелистување без stuttering, 4 G мрежа, plug-in картичка може да се користи, без комплицирани прилагодувања се потребни, изградена-во голем капацитет мемориска картичка, до 32 G. ★[10-ден, долго траење на батеријата и водоотпорен] 1080m Ah голем капацитет висок капацитет на високо-напонските целосна вежба батеријата безбедно чип заштита, животниот век на батеријата е подобро од 99% од мобилен телефон часовници, изложени водоотпорен патент, вода, можете да го користите!. ★【Ал Глас Образование Робот】грижат глас асистент за да одговори на децата "100,000 whys", проверете го времето, проверете Википедија, и раскажуваат приказни.Голем број на учење софтвер, учење во секое време, насекаде, СТАН преземете Wi Fi конекција, еден клик преземете, бесплатно преземање на разни Апликации, учење и забава сè, "постави дигитален инструкции", родителите можат да го контролираат износот на преземања. ★[HD гласовни и видео разговор] Види мобилен телефон гласовни и видео разговор 4 G high-speed мрежа видео, јасно повици, разговор во секое време може да ја испратите локацијата и споделување на локација, high-definition двонасочна повик, користете 5 магнетни вшмукување јазик да се зголеми за 3 пати повеќе од обичните часовници. ★【Повеќе позиционирање, брз и стабилен】GPS+Beidou+Wifi+базна станица+гравитацијата сензор+a-gps+камера помогне+ЕПО+Hotstll, движење податоци може да биде синхронизиран со три-оска на движење пресметка метод, научни нумеричко управување и прикажување на пресметка. ★Големина на екран : 1.54★Интерфејс : USB 2.0★Камера : 2 милиони пиксели★Тело меморија : 1 G★Проширена меморија : 32 G★Екран материјал : калено екран★Носи метод : wristband★Компатибилен систем : ANDROID★Стандарден напон : 4.35 V1.11 Wh★Оценет капацитет : 1080m Ah★Полнење напон : 4.4 V★Операцијата на владата : допир + копче.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата