Obbii Мермер Кожа Флип Случај Паричникот Компатибилен со iPhone 12 Pro/12 6.1 Држачот на Бебето Розова Мермер Случај Тенок Одговара Ракави со Картичка Слотови Заштитни Случа?

Obbii Мермер Кожа Флип Случај Паричникот Компатибилен со iPhone 12 Pro/12 6.1 Држачот на Бебето Розова Мермер Случај

Достапно за вашата нарачка
DEN 359.76
Залиха:

[Компатибилен Модел]-телефонот паричникот само компатибилни со i Phone 12 Про/12 6.1" (2020). [3 Картичка слотови дизајн]-Удобен слот за чување на вашата картичка или во готово.Телефонот ракав има 3 crad носителот на неговото место во внатрешноста.За најдобри перформанси, ве молам само внеси 1 карта за секоја картичка. [Магнетни Прилепува]- Магнетски затворач прилепува цврсто затворени за да се задржи картички и готовина во внатрешноста. [High-definition слики]-Нашите дизајни се печатени со користење на 3 D печатење технологија која овозможува да се создаде висок квалитет издржлив телефон случаи; на Сликата е нула доказ, не-пилинг, и сликата никогаш не згаснува. [ Лесно да се инсталира ]- Лесно да се инсталира и ви дава лесно, комотно и целосен пристап до сите копчиња и лесно контрола,никогаш не треба да се грижите за непријатностите. -Компатибилен со i Phone 12 Pro/12(6.1 инчи) 2020 - 100% задоволство загарантирана-Brand new со висок квалитет.Висок Квалитет 300dpi Кожа Технологија на Печатење,100% задоволство загарантирана-Доаѓа со целосна 360 степени браник заштита, како и пред се покрена усна да го заштитите вашиот телефон екран.Потсетување : Единственото Место Цел Од Obbii, Obbii направи сериозни КК и да преземат одговорност за сите производи.Ние никогаш не се овластени некој да го продаде Obbii случај.Пакетот Вклучува : Телефон случај *1 ((Телефон не е вклучен).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата