Микро Влакна Брзо Сушење Коса Када спа Лак Завиткани Крпа шапка шапка Бања Прибор

Микро Влакна Брзо Сушење Коса Када спа Лак Завиткани Крпа шапка шапка Бања Прибор

Достапно за вашата нарачка
DEN 861.60
Залиха:

Нашите крпа е направен од микрофибер материјал.По внимателна дизајн, во споредба со влажна крпа, косата од влажни да се навлажни суши побрзо, рамномерно и нежно, и ја враќа силата на косата.Ова е една прекрасна цртан филм носат шема.Ушите се убави.Девојки ќе ви се допадне.Тоа е погоден за долга коса.Сушете нежно и помалку.Superfine влакна ткаенини, мазна рачка, добра влага апсорпција и пропустливост.Заштитете ја косата од оштетување на фен за коса.Машина перат, лесен за одржување и чистење, косата треба да се чува околу 70% се исуши пред да ја користите фен за коса.На подолг коса се загрева, поверојатно е тоа да биде оштетена.Помалку сушење е добро за здравјето и сјај на косата.Добиете поздрав и повеќе убави коса со помалку време и енергија!.Тоа е многу погодна за девојки со долга коса.После перење, го апсорбира најголемиот дел од влага во косата, која им помага да се исуши косата побрзо без оштетување на косата на сите. 100% сосема нов и висок квалитет, убава и модерен изглед.Природни влакна нема несакани ефекти на вашата кожа.Тоа е силен отпор на киселина и алкално, што го прави производот издржлив и може да се користи за долго време.Супер абсорбента и супер меки.Употреба : чист материјал тип : кадифен тема : животна средина пријателски стил : солидна боја внимание : поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување.се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.ви благодариме!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата