Neitsi У Совет Коса Екстензии Човечка Коса, Црна Коса Екстензии Вистински Природен У Совет Екстензии Човечки, Пред да се Постават Keratin Совет Коса Екстензии, 12 Инчен Екс

Neitsi У Совет Коса Екстензии Човечка Коса, Црна Коса Екстензии Вистински Природен У Совет Екстензии Човечки, Пред

Достапно за вашата нарачка
DEN 407.76
Залиха:

Размачкана од вишокот на вода со крпа и овозможи на косата да се исуши природно.Изберете NETISI, Што го заслужуваат подобар !. Здроби права коса, во надолен движење директно со краевите.Како да се Носат?.Што повеќе, овој keratin у совет продолжување човечка коса совршено ќе одговара на различни облека и шминка.Препорачуваме длабоко климатизација еднаш неделно. 2 : Користете посветен примачот да се топи keratin лепак падна на косата.Ноктите Совети екстензии за коса може да се потенцира, завиткан или исправи како свој коса.Косата може да се кастри, обоена, се мијат, завиткан, исправи, Тоа е подобро да се направи оваа страна на професионалци, ве молиме имајте на температура под 200℃.Не бришење или промена на косата. 【Keratin Врзани Помине Совети Коса Екстензии】 : Употреба на жешка фузија, на врзани краеви се направени со користење на одлични италијански keratin лепак, која е нежна за вашата коса и да се обезбеди долготрајна врска, високо фиксна. 【Спецификации & Препорачува 】 : Црна коса екстензии човечка коса на сите должини се 50 насоки/пакет, 12inch-25 G, 16inch-50 G. Користете сулфат-слободен шампон и балсами, измијте со топла вода.NEITSI да се создаде "High-end Мода Губење на Екстензии" Бренд, Ledding бран на мода за цел !.Ги исполни вашите criterial за мода и доверба.Не Груби на вашата коса и скалп.Користете крпа или handkerchief да се исцеди водата за коса да се исуши природно. Се мијат и состојбата на косата редовно.Ги исполни вашите criterial за мода и доверба.(СОВЕТИ : Измијте ја косата со неутрален шампон,и редовно го користите клима уред или етерично масло да се одржи вашата коса.Секогаш се фокусирани на иновациите и создавањето на коса"s материјали и дизајн. 1-2 Пакети за додавање на волумен и да го истакнете.Обично 2 пакети за нагласи коса волумен, 3-4 пакети за основните коса волумен, Ако имате кратки и тенка коса, 4 и повеќе Пакети за максималниот волумен и да се направи целосна главата. 【100% Remy Човечка Коса】 : Нашата У совет коса екстензии сите користете 100% вистински човечка коса, Природни свилен изглед и мека на допир, сјајна, не tangles, без пролевање, не се меша животинско или синтетички влакна.Почекајте 48 часа пред миење на вашата коса за да се овозможи обврзниците да се печат целосно. Чешел кадрава коса нежно со прстите.Посветена на правење на природната убавина и удобно коса екстензии засекогаш луѓе.Ние, исто така, препорачуваме да не миење на косата премногу често за да се избегне оштетување на косата лепак. 3-4 Пакети за целосна главата.

Кон својствата

Material:
100% Real Human Hair Texture

Најдобри предлози во категоријата