ЈОВАН Круг Заострените Перење Забавува со Drawstring Лагер - Чувствував Мечка. (Сива & White)

ЈОВАН Круг Заострените Перење Забавува со Drawstring Лагер - Чувствував Мечка. (Сива & White)

Достапно за вашата нарачка
DEN 1258.32
Залиха:

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Боја : сива, бела.Ткаенина изградба.Перење забавува тежи 9.2 lbs.Перење забавува мерки 16.55" D x 21.65" Х. Drawstring блиску помага да се задржи облека и мириси содржани додека е време за следното миење.Изградени со цврсти рачки за да дозволите попречи да се пресели и се чуваат лесно, дури и кога се исполнети до капацитет.Чувајте ги вашите деца валкана облека содржани со ЈОВАН Круг Заострените Перење Забавува со Drawstring Лагер.Оваа перење забавува може да се одржи носивост на перење и има drawstring блиску која помага да се задржи облека и мириси содржани додека е време за следното миење.Изградена на трајни чувствува, го забавува карактеристики страна рачки за да се направи земајќи ги облека за миење и повторно ќе се врати лесно.Кој мечка дизајн, ЈОВАН Круг Заострените Перење Забавува со Drawstring Лагер е совршен за секоја соба.Тоа е лесно да се грижи за; едноставно место како што е потребно.Координирање складирање бин исто така достапни (се продава одделно).✔ ЈОВАН Круг Заострените Перење Забавува со Drawstring Лагер : ◆ Боја : сива, бела◆ Ткаенина изградба◆ Перење забавува тежи 9.2 lbs.◆ Има повеќе носивост на перење◆ Дизајниран со забава носат шема◆ Перење забавува мерки 16.55" D x 21.65" H◆ Појавување на чување бин исто така достапни (се продава одделно)◆ Drawstring блиску помага да се задржи облека и мириси содржани додека е време за следното миење◆ Лесно да се грижи за, само место чисти како што е потребно со влажна крпа и оставете да се исуши◆ Изградени со цврсти рачки за да дозволите попречи да се пресели и се чуваат лесно, дури и кога се исполнети до капацитет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата