HUYUE Четка за заби Складирање Кутија Четка за заби Кутија Преносни Патување Складирање Кутија Здравје Пластика (Colore : Blu)

HUYUE Четка за заби Складирање Кутија Четка за заби Кутија Преносни Патување Складирање Кутија Здравје Пластика

Достапно за вашата нарачка
DEN 1276.80
Залиха:

Лесно да се чисти-нема вода капки ќе се акумулира и не треба да се измијат секој друг ден. 1. Сосема нов и висок квалитет.Тоа е идеален за заштита на четки за заби, тоа може да се сместат 1 четка рачка и 2 четка глави. 2. Спакувани во не-мало пакување кеси.Нашите електрична четка за заби кутија е направен од висок квалитет на храна одделение PP, која е безбедна и трајни производи за употреба. 3. Тоа може да се заштити вашата четка за заби од кои се изгубени или валкана.На конкавна фах дизајн ви овозможува да ги чувате тоа погодно за чистење. 4. Тоа е мала тежина и соодветна големина, па тоа е многу погоден за патување, кампување, планинарење или бизнис патување, 3 убави бои за вас да се избере, многу убава и практична четка за заби складирање кутија, да се достоен за тоа!.Име : Четка за заби складирање box Function : Животната средина protection Material : Храна Одделение PPColor : блу / бела / pink Size : 210 MM * 70 MM * 45 MMWeight : 86 GScope на примена : семејството, хотел, хотел, кујна, спална соба, итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата