Wilmad-LabGlass LG-1200-126 Намалување/Зголемување Адаптер, Стандард Коси 34/45 Врвот Надворешниот, Стандард Коси 29/42 Дното Внатрешна

Wilmad-LabGlass LG-1200-126 Намалување/Зголемување Адаптер, Стандард Коси 34/45 Врвот Надворешниот, Стандард Коси

Достапно за вашата нарачка
DEN 1131.84
Залиха:

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Надворешниот заеднички на врвот е 34/45. Внатрешниот заеднички на дното е 29/42. За да дозволите поврзување на различни стандард коси зглобовите.Единица грофот : 1.0. Овие borosilicate стакло намалување и зголемување адаптери овозможи поврзување на различни Стандард Коси зглобовите.Надворешниот заеднички на врвот, внатрешниот болки во долниот дел.Научниците се потпираат на експертиза и уметнички вештини на Wilmad-Lab Glass' инженери и стакло специјалисти за производство на NMR и EPR потрошен материјал и лабораториско стакло од највисок квалитет.Користи секојдневно во академијата, здравството и во хемиската индустрија, нафта и други индустриски апликации, Wilmad нуди 7000+ објекти како дел од нивната стандардна каталог, како и сопствени измислица за индивидуални стакло, стакло поправка на услуги и OEM стаклени делови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата