EuisdanAA Дрво Домаќинство, Кујна Храна, Месо, Риба, Овошје, Домати Сечење Сечкање Одбор Подлога(Madera Hogar Cocina Comida Carne Pescado Fruta Tomate Cortar Tabla де cortar Almohadilla

EuisdanAA Дрво Домаќинство, Кујна Храна, Месо, Риба, Овошје, Домати Сечење Сечкање Одбор Подлога(Madera Hogar Cocina

Достапно за вашата нарачка
DEN 383.76
Залиха:

Рака мие и масло редовно за најдобри резултати.Површини за сечкање, режење, dicing, mincing и повеќе.Можете да изберете сечење одбор да се намали многу различни видови на храна.Сечење одбор е идеален да се подготви овошје, зеленчук, пилешко, сирење и леб.(La tabla де cortar ова е идеален став preparar frutas, verduras, поло, quesos y тавата.Ова суштински кујна сечење одбор, исто така, е совршена комбинација на големината, телесната тежина и сила за резба дека голема благодарност турција да генерал мал кромид и сето она помеѓу.(Оваа tabla де cortar де cocina esencial también es una combinación perfecta де tamaño, peso y fuerza став cortar си гран pavo де acción де gracias став cortar una cebolla pequeña y todo lo demás.Euisdan AA Дрво Домаќинство, Кујна Храна, Месо, Риба, Овошје, Домати Сечење Сечкање Одбор Pad Try нашите високо квалитетни сечење одбор душеци.Користи широко за сечење риба, месо, зеленчук, овошје, итн.Идеален кујна алатка.Може да се закачи со дупка со цел да се задржи сува и .Можете да изберете сечење одбор да се намали многу различни видови на храна.Белешки : 1.Имајте на суво место.2. Не се стави во микробранова печка.3.Не го изложувајте на висока топлина нивоа индуцирана промена на бојата или деформација.4.Не оставајте подолго време се потопува во топла вода или на други течности.5.Како различни компјутери екранот боите разлика, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.6.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење, ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда.?Опис на Spanish Madera Hogar Cocina Comida Carne Pescado Fruta Tomate Cortar Tabla де cortar Almohadilla Lavar a mano y engrasar един regularidad став obtener mejores resultados.Superficies став picar, rebanar, cortar en cubitos, picar y más.Puede elegir ла tabla де cortar став cortar muchos tipos diferentes де alimentos.Ла tabla де cortar ова е идеален став preparar frutas, verduras, поло, quesos y тавата.Esta tabla де cortar де cocina esencial también es una combinación perfecta де tamaño, peso y fuerza став cortar си гран pavo де acción де gracias став cortar una cebolla pequeña y todo lo demás.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата