јас-Blason Cosmo Случај за iPad 9/8/7 Генерација, iPad 10.2 (2021/2020/2019), со Полно работно Тело Trifold со Вграден Екран Заштитник Заштитна Smart Cover со Авто Sleep/Wake & Молив Носител (Prasio)

јас-Blason Cosmo Случај за iPad 9/8/7 Генерација, iPad 10.2 (2021/2020/2019), со Полно работно Тело Trifold со

Достапно за вашата нарачка
DEN 2354.40
Залиха:

Дизајниран за i Pad 10.2 инчен/ i Pad 9-та генерација 2021 Ослободување (Модел : A2603, A2604)/ i Pad 8 генерација 2020 Ослободување (Модел : A2270, A2428, A2429)/ i Pad 7 Генерација 2019 Ослободување (Број на Модел : A2197, A2198, A2200).Солиден, двојно-layer случај вклучува премија СТП кожа надворешноста и флексибилни, внатрешни работи браници за заштита од случајно паѓа и паѓа.Заштитна маска со вграден екран заштитник подобрува чувствителност на допир и подржува брз Авто Разбуди/Спиење.Стабилна trifold стојат дизајн со двојна стои позиции гарантира удобно гледање или пишување.Вграден-во Apple Молив Носител, го прави лесно да се повлече и да ги чувате вашите молив (Apple Молив не се вклучени).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата