Leowefowa 9x6FT Винил Египетската фреска Позадина Фараонот Хиероглифи Страна се Насликани Столбови Религија Уметнички Верување Резба Вратата Фотографија Позадина Деца

Leowefowa 9x6FT Винил Египетската фреска Позадина Фараонот Хиероглифи Страна се Насликани Столбови Религија Уметнички

Достапно за вашата нарачка
DEN 671.76
Залиха:

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Големина : 9 (W) x 6 (H) FT /2.7 метар широк x 1.8 метри висока.Материјал : Винил; мала тежина; Тоа може да биде пати; лесно да се носат.Fetures : Само на фотографија позадина (Укината),не џеб.Пеглање е потребно да се отстрани преклопување линии, Железо задната страна со најниска температура(електрични железо).или да го промовираме до цврсто со еден цилиндар, и чекање за 3-4 дена;.Тип : Компјутер Насликани деца деца новороденче возрасни портрети или производ фотографија, видео backdrops или дисплеи; TV дигиталната фотографија; разноврсна позадина и е дело на уметноста.Тоа може да се користи како ѕид, хартија, завеса, tablecloth, декорација и така натаму.Карактеристики : Користење на серија на високо-технолошки дигитални производство на опрема внимателно направени дигитални слики инкџет слики.Различни осветлување ќе имаат различни снимање ефект, можете да се обидете да ја подесите светлата да се направи вашите фотографии подобро.Според владеењето на поштата, сите backdrops ќе ја испрати од укината, Па може да има некои набори.Тука се начини да се реши тоа.(А)да го промовираме до цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена, тоа ќе биде во ред.(Б)Железо задната површина со пареа железо, но не се исуши железо, тогаш тоа ќе биде мазна повторно. (В)се Откажам производот.Висат некои објекти под неа.Чувајте го во тесна статус за 3-4 дена.Како Да Ги Прилагодите На ?Ние ги доставуваме позадина со истата слика во други димензии, како што се 5x3ft ,3x5ft, 4x5ft, 5x5ft, 5x7ft, 6x9ft, 8x10ft, 10x10ft, 8x12ft, 10x12ft 10x20ft итн.1. Може да се каже големина што ви треба со е-мејл или порака, тогаш може да се печати на правото големина за вас.Тоа е Бесплатно.2. Ако сакате вашите омилени слики и големини, само ни даде вашите слики и големини, тогаш можеме да направиме за вас.Тоа е Бесплатно.Пакет содржи : 1 x Фотографија Позадина 7 x 5 FT/ 2.2 x 1.5 М (Виткање)на усните или Стојат за Фотографија (не се вклучуваат)ве Молам, разберете дека секој компјутер на екранот е различен, затоа,бои може да се разликува малку.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата