Персоналните Небото Сино Bling Виолони Музика Белешки Ранец со Името Обичај Патување Daypack Торба за Жена Човек Подароци

Персоналните Небото Сино Bling Виолони Музика Белешки Ранец со Името Обичај Патување Daypack Торба за Жена Човек

Достапно за вашата нарачка
DEN 599.76
Залиха:

Ранец избор на високо-квалитетни двојно мазна патент дизајн затворање, по неколку pulltest да се осигура дека вие користите процес нема да се појави на било заглавени или да ја паузирате phenomenon MULTIFUNCTIONAL ДОПИР BALLPOINT ПЕНКАЛА : ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ РАНЦИ : Нашата ранец е совршена за човекот жена момчиња и девојки.Материјал : се Направени од издржлив и практични висок квалитет водоотпорен најлон,издржлив и лесен за чистење,многу едноставна, но модата.Две главни џебови за носење лаптоп, ipad, врзива, облека и еден предниот џеб е погодна за чување на некои мали нешта.Персоналните Секојдневен Daypack : Единствен кориснички повик daypack shcool торба специјален подарок идеи.Тоа е совршен за роденденски подарок,ден на мајката подарок за денот на таткото на подарок,ноќта на вештерките подарок, подарок за денот на благодарноста, божиќ подарок, нова година на подарок.72 инчен (Dxšxv).Мирисот ќе исчезнат ако место ранец во слободно циркулираат воздухот за 2-5 дена.Удобноста & Трајни : Мазна патентите, удобна рачка,прилагодлив ремени да може ефективно да се олесни притисокот на рамо, направи да се чувствуваме удобно носење, перница со висока пропустливост материјал, никогаш не покривајте пот кога ќе го носат долго време, исто така, нема да се уморни.Димензии : 11.Модни дизајни, подготвеност за училиште користат и дневни секојдневен ранец.тоа може да се како училишна торба,lapto торба,ден торба,секојдневен ранец daypack за спорт,пешачење,патуваат,кампување,шопинг и така натаму.1-2cm грешка на мерење е разумен спектар поради различни мерни методи.Тоа¡s совршениот персоналните дар за човекот жените.Мултифункционален ранец за на училиште,пешачење,кампување,патување, отворено, спортски викенд getaways, шопинг, велосипедизам,салата,велосипедизам, датира, итн.72 инчен (Dxšxv)Направени од издржлив и практични висок квалитет водоотпорен најлон,издржлив и лесен за чистење,многу едноставна, но модата,две главни џебови за носење лаптоп, ipad книги, врзива, облека и еден предниот џеб е погодна за чување на некои мали нешта.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата