LTINN 4K Експлозија-Доказ LED HD ТЕЛЕВИЗИЈА, Мобилен Телефон Проекција на Екранот, 64-битна Мотор, Силен висока-Брзина Перформанси чип, Мал Простор, Јасни Слики,32 инчи

LTINN 4K Експлозија-Доказ LED HD ТЕЛЕВИЗИЈА, Мобилен Телефон Проекција на Екранот, 64-битна Мотор, Силен висока-Брзина

Достапно за вашата нарачка
DEN 1533.60
Залиха:

Мобилен телефон екран проекција функција, ТВ синхронизација мобилен телефон екран, мобилен телефон слики, онлајн ТВ, филмови, игри може да биде прикажан на ТЕЛЕВИЗИЈА. 64-битна мотор, со користење на A53 архитектура, со 64-битна сила на мотор (двапати нормална 32-битна брзината), големо-брзински чип со 6-core Mali T-450 GPU систем, моќна изведба, изработка на систем искуство мазна и непречено.Таа поддржува 4 K H. 265 тешко декодирање и е ефикасна во целиот процес, без да се чека.Тоа е ново развиен кодирање технологија со мал привремен простор и јасни слики.Нема заостануваат, и гледање ефект е добро.High-definition се прикаже квалитетот е исклучителна, реални и привлечни.HDR, 4 K квалитет на сликата со јасно светло и темно детали, што е, со висок динамички опсег на слика технологија, може да се направи разлика и да се слика ниво на ТВ повеќе подобри и квалитетот на сликата се презентирани има поголем динамички опсег на светлината, поширок избор на бои, светли поле и деталите на темните поле се повеќе целосно да се прикажува на екранот.Новиот систем е поедноставно, опремени со голем број на Апликации како што се домашна забава, живот, асистент, подобрување на ефикасноста, итн., ажурирања на содржината, лесен за инсталација на филмот апликации и игри што сакате.Име : Smart TV Screen size : 32 инчи, 42 инчи, 50 инчи, 55 инчи, 65 инчи, 70 инчи највисоката резолуција : 1920x1200 Видео формат на екранот : 1080p Дополнителна функција : USB медиа репродукција Најдобри гледање на далечина : 2m (inclusive)-2.4 m (inclusive) Напојување (W) : 45w Број на HDMI портови : 2 Мрежна конекција : двете жичен и безжичен поддршка Осветленост : 800cd/м2 Работен напон (V) : 220 Внатрешниот простор за складирање : 16g тип Интерфејс : USB, HDMI, DVI, AV, џек за слушалки, S-видео интерфејс, VGA, боја разлика компонента интерфејс, LAN терминал Номинална contrast ratio : 3000 : 1 Панел тип : IPS (тешко екран) Број на говорници : 2 Екран размер : широк екран 16 : 9 Пакување листа : ТВ Забелешка : Поради многу фактори, како што се осветленост на дисплејот и светлина од светлината, вистински боја на производот може да биде малку поинаков од сликата што се прикажува на веб страната.Ве молиме да се спореди со детални големина пред купување, и вистинскиот објект ќе преовладуваат! ! !Големина на табела : поради прирачник за мерење, ве молиме оставете 1-2 cm разлика, благодарам (сите мерни единици се во cm, ве молиме имајте на ум дека од 1 cm = 0.39 инчи).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата