Classic Premium Торбичка Случај со Спојувалка за Каиш за Medtronic MiniMed 770G -Мало Пакување (Црно-V1)

Classic Premium Торбичка Случај со Спојувалка за Каиш за Medtronic MiniMed 770G -Мало Пакување (Црно-V1)

Достапно за вашата нарачка
DEN 382.80
Залиха:

УБАВО КЛАСИЧЕН ПРОФЕСИОНАЛЕН ИЗГЛЕД ДИЗАЈН.СЕ ВКЛОПУВА ВО ТЕКОТ ПОЈАС, ИЛИ МОЖЕ ДА СЕ ДРЖИ ВАШИОТ ПОЈАС ПРЕКУ ЦИКЛУСИ ЗА ДОПОЛНИТЕЛНА СТАБИЛНОСТ.МАГНЕТНИ ЗАТВОРАЊЕ, КОЈ ДАВА ПОДОБРО ЧУВСТВО.ВИСОК ТРАЈНИ КВАЛИТЕТ!!СИЛНА ШЕВОВИ НА ИЗРАБОТКА.Дизајн За вашата Medtronic Mini Med 770 G.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата