HUYUE Четка за заби Складирање Кутија Патување Преносни Паста за заби Четка за заби Носителот Складирање Кутија (Colore : Беж)

HUYUE Четка за заби Складирање Кутија Патување Преносни Паста за заби Четка за заби Носителот Складирање Кутија

Достапно за вашата нарачка
DEN 1204.80
Залиха:

Лесно да се чисти-нема вода капки ќе се акумулира и не треба да се измијат секој друг ден. 1. Тоа може да се користи за чување на четка за заби и паста за заби. 2. Патувања и за патување се лесно. 3. Тоа може да се задржи вашата toiletries чиста и хигиенски исправна. 4. Направени од високо-квалитетни материјали, безбеден и еколошки, издржливи.Секојдневна употреба.Име : Четка за заби складирање box Color : бела, сина, beige Material : PPSize : 20.8 * 6.8 cm Scope на примена : семејството, хотел, хотел, кујна, спална соба, итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата