LOQI МЕТАЛЕН Розово Злато/Злато Ранец

LOQI МЕТАЛЕН Розово Злато/Злато Ранец

Достапно за вашата нарачка
DEN 359.76
Залиха:

Drawstring затворање.Надворешен поштенски џеб.Има и до 10 kg (22 lbs).Ранец димензии 34 x 43.5 cm (13.3" x 17.1").Материјал 150d Оксфорд.Отпорен на вода.СТАНДАРД 100 од OEKO-TEX уверение.Ранец е обложен.Триење изложува на основната ткаенина.Да се избегне контакт со рапави површини.Glgold.Пенливи сребро.Блескава златна се зголеми.Магијата на металните.Tote вашите вредности и invaluables како супер-херој со оваа супер-моќ полни Метален Ранец.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата