Sobrzy Се Голи Туш Завеса за Бања со Куки, Смешни Кул Долго Ткаенина Ткаенина Туш Завеса Бања Украси, 71Wx72L Црно и Бело

Sobrzy Се Голи Туш Завеса за Бања со Куки, Смешни Кул Долго Ткаенина Ткаенина Туш Завеса Бања Украси, 71Wx72L Црно

Достапно за вашата нарачка
DEN 426.72
Залиха:

{ТУШ ЗАВЕСА ПОСТАВУВАЊЕ} бања завеси доаѓа со 12 белата кука прстени за бесење.Лесен и стилски. {УБАВИ ЦВРСТИ} 100% Премија полиестер, јасно печатење, уметнички шема, светне вашата бања. {ВОДООТПОРЕН КРПА} трајни и мека ткаенина туш завеса, добро чистење, машина перат. {СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА} 71x72 Инчи, 71 Инчен хоризонтална страни со 72 Инчен вертикална, совршен за прошетка во туш. {GIFTABLE} Погодна за движење на подароци, роденденски подароци, housewarming подароци, итн.Можете да ги користите со доверба, ние нудиме 2-годишна гаранција услуга.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата