LILIYUAN Тешки Тестер, Автомобил, Камион Низок Напон и Светлина Тестер со Нерѓосувачки Сонда

LILIYUAN Тешки Тестер, Автомобил, Камион Низок Напон и Светлина Тестер со Нерѓосувачки Сонда

Достапно за вашата нарачка
DEN 242.64
Залиха:

Метал плус пластика.Пенкало должина 18cm.Дизајниран за проверка на различни возила електрични кола, како што автомобилски фарови, taillights, погрешна приклучоци, осигурувачот конекции.Кој е мора да се алатка не е важно за бизнис или домашна употреба, ќе ви послужи верно за години.Приложите со големи димензии алигатор клип за лесно една страна операција, исто така, погодно за употреба и чување.Дизајниран за проверка на различни возила електрични кола, како што автомобилски фарови, taillights, погрешна приклучоци, осигурувачот конекции.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата